Yüzük Sitesi Blog


Kehribar Dizisi Oyuncuları ve Konusu


Kehribar dizisinde konu sessiz kendi halinde yaşayan Orhan Yarımcalı Almanya dan 20 yıl sonra geri dönüşün, çektiği hasretlik, sevdiklerinden uzak kalmasının nedeni olan kin ve nefret barındıran bir hikayedir Kehribar. Nam ı diğer Yarımcalı Orhan ın Türkiye nin en meşhur kabadayılarından biri olma hikayesidir ve diğer taraftan Yarımcalı 20 yıl aşkı Leyla dan uzak kalmış ve bir gün içinde ki yalnızlıktan geri dönün hikayesi anlatılmaktadır.

Kişiye Özel İsimli ve Resimli Yüzük Modelleri


Her dönem en çok tercih edilen hediye yüzük modelleri; Kişiye özel isimli, harfli veya resimli yüzükler.

Yeni En Çok Satan Yüzük Çeşitleri


Yüzük sitesinde son 1 ayda en çok satan yüzük yüzük modelleri. En çok satılan erkek ve bayan yüzük çeşitleri.

Barış ve Zafer İşaretleri Anlamları


Barış işareti ve Zafer işareti sembolleri günümüzde sıkla kullanılmaktadır. Tarihimizden bugüne ulaşan bu semboller şimdiler de takılarda oldukça ön plandadır. Barış işareti ve Zafer işareti birbirlerine çok yakın anlamlardadır.

Galatasaray Spor Kulübü Tarihi ve Taraftarları


1 Ekim 1905 tarihinde , Mekteb-i Sultani de Mehmet Ata Bey in dersi esnasında arkadaşları ile konuşan Ali Sami Yen, bir futbol kulübü kurmaya karar verir. Asım Sonumut, Reşat Şirvani, Refik Cevdet Kalpakçıoğlu, Abidin Daver ve Kamil Ulus Bey in de ortaklığı ile, Refik Cevdet Kalpakçıoğlu asbaşkanlığında Galatasaray Spor Kulübü kurulur.

Kırgın Çicekler Oyuncu Kadrosu


Kırgın Çiçekler dizi, 29 Haziran 2015 tarihinden itibaren ATV de yayınlanan bir dram, gençlik ve aile dizisidir. İlk bölümü 29 Haziran 2015 tarihinde yayınlanmıştır. Dizi 12 Ocak 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Vakfı En İyi Dram filmi ödülü almıştır.

Balık Burcu Yüzükleri (18 Şubat–20 Mart)


Balık burcu içerisindeki gezegenler aşırı derecede duygusaldır, her şeyi hissetmektelerdir. Yükü boşaltmak ve kendilerini yenilemek için genelde yalnız kalmaya ihtiyaç duyan ruhsal süngerler gibidir. Balık burcunun gezegeni için özellikle kalabalık içinde olmak çok yorucu olmaktadır. İnsanları ve hayvanları kendine çekme konusunda bir eğilim içindedir balık burcu. Aynı zamanda mağdur olma veya herhangi bir şekilde fayda sağlama olasılığı için de gözlerinizi açmalısınız. Balık burcunun gezegenleri dünya ile ilgili gerçekçi düşüncüleri ile bilinmemektedir, herkeste ve her durumda en iyiyi görürler, ama gerçekçi adımlar atılmasına sıra geldiğinde bazen hayal kırıklığına uğramaktadırlar. Bu gezegenler Zodyak içerisinde en romantik olanlardır.
Balık Burcu Yüzükleri (18 Şubat–20 Mart)

Nali Şerif ve Kademi Şerif Anlamı Nali Şerif Yüzükleri


Nali Şerif HZ.Muhammed (s.a.v) e ait olan bir sandalet tir. Osmanlı ve İslam Kültüründe Nali Şerif in önemi oldukça çok büyüktür. Nali Şerif in İmanı kuvvetli insanları kötülüklerden kazalardan belalardan koruyacağına inanılmaktadır. Nalini Şerif in resmini taşımanın bir çok kötülükten korunacağı söylenir.

Zülfikar Kılıcının Anlamı ve Zülfikar Kılıcı Yüzükler


Züfikarın neyi sembol ettiğine değinmeden önce Zülfikarın ne olduğunu kısa bir bilgi ile anlatmak gerekir. Zülfikar, Hz. Muhammed tarafından Hz. Ali ye armağan edilen ucu çatal kılıcın adıdır. Alevilik inancına göre Zülfikar savaş öncesi gökten inmiştir. Hz. Muhammed de gökten inen kutsal kılıcı Hz. Ali ye hediye etmiştir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Oyuncuları


Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yapımcılı Raci Şaşmaz ın üstlendiği, senaryosunu ise Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener in yazdığı, baş rollerinde Oktay Kaynarca, Kenan Çoban, Deniz Çakır, Ozan Akbaba, Yüksel Arıcı, Tarık Ünlüoğlu, Hakan Karsak, Tuna Orhan, Hakan Karahan, Müjde Uzman ve Yunus Emre Yıldırımer in paylaştıkları aksiyon, devlet ve mafya dizisidir.

Önceki Kayıtlar

 
Facebook Paylaşımlar
 
 
Son Tweetler
 
 


Sponsorlu Bağlantılar