Toplam 39 Tektaş Yüzükler 1. Sayfa

Tektaş Yüzükler

Sıralama:

En kaliteli altın, gümüş tektaş yüzükler. Zirkon, swarowski, pırlanta tektaşlar.

 • EN ÇOK
  SATAN
  %27 Kalpli Tektaş Yüzük

  Kalpli Tektaş Yüzük

  925 ayar gümüş, bayan yüzük modeli, beyaz zirkon taşlar, kalp figürü kullanılmıştır, ortalama ağırlığı 6 gr` dır, zirkon tektaşın çapı 7 mm` dir.

  60,00 TL

  44,00 TL

 • EN ÇOK
  SATAN
  %58 Tektaş Yüzük

  Tektaş Yüzük

  925 ayar gümüş, ortalama ağırlığı 3 gr , tektaş çapı 6 mm` dir.

  95,00 TL

  40,00 TL

 • EN ÇOK
  SATAN
  %54 Bayan Tektaş Yüzük

  Bayan Tektaş Yüzük

  925 ayar gümüş tektaş bayan yüzüğün ortalama ağırlığı 2 - 4 gr arasındadır.

  97,00 TL

  45,00 TL

 • EN ÇOK
  SATAN
  %54 Tektaş Yüzük

  Tektaş Yüzük

  925 ayar gümüşten üretilmiş gümüş tektaş yüzük parmak ölçünüze özel olarak gönderilir.

  65,00 TL

  30,00 TL

 • EN ÇOK
  SATAN
  %35 Tamtur Taşlı Tektaş Yüzük

  Tamtur Taşlı Tektaş Yüzük

  Kırmızı altın kaplamalı tektaşın önünde ve arakasında beyaz zirkon taşlarından tamtur bulunur.

  130,00 TL

  84,90 TL

 • EN ÇOK
  SATAN
  %39 6 Tırnaklı 925 ayar Gümüş Tektaş

  6 Tırnaklı 925 ayar Gümüş Tektaş

  Aşkın ve sadakatin simgesi tektaş, zerafetin ve şıklığın ışıltısı, özel koleksiyon ve nadide tasarımları ile size özel ürünler yuzuksitesi.

  70,00 TL

  42,90 TL

 • EN ÇOK
  SATAN
  %29 925 ayar Gümüş Tektaş

  925 ayar Gümüş Tektaş

  2015 en yeni tektaş modelleri , en yeni moda yüzükler sadece yuzuksitesi.

  48,00 TL

  33,90 TL

 • EN ÇOK
  SATAN
  %52 925 ayar Tektaş Yüzük

  925 ayar Tektaş Yüzük

  İndirimli ve uygun fiyatlarla 925 ayar gümüş tektaş modelleri sadece yuzuksitesi.

  73,00 TL

  34,90 TL

 • EN ÇOK
  SATAN
  %34 Gümüş Tektaş Yüzük

  Gümüş Tektaş Yüzük

  En uygun fiyatlar ve modellerle 925 ayar gümüş tektaş yüzükler sadece yuzuksitesi.

  83,00 TL

  54,90 TL

 • EN ÇOK
  SATAN
  %33 Gümüş Tektaş Yüzük

  Gümüş Tektaş Yüzük

  İki sıralı tektaş yüzük beyaz zirkon taşlarından oluşmaktadır.

  73,00 TL

  48,90 TL

 • EN ÇOK
  SATAN
  %35 925 ayar Tektaş Yüzük

  925 ayar Tektaş Yüzük

  En ucuz en şık tasarımlarla 925 ayar gümüş tektaş yüzükler yuzuksitesi.

  66,00 TL

  42,90 TLSponsorlu Bağlantılar


Tektaş yüzükler, bayanlar için özellikle tasarlanmış binlerce çeşit ve modeli olan yüzüklerdir. Bayanların göz bebeği olan tektaş yüzükler her bayanın parmaklarını süslemektedir. Hediye tektaş almak istiyorsanız öncelikle çok iyi seçim yapmalısınız. Tektaş yüzüklerde altın tercih edildiği kadar 925 ayar gümüş tektaş yüzükler daha çok ilgi görmektedir.
Gümüş tektaş modellerinde çok daha fazla model ve çeşit mevcuttur. Tektaş yüzük çiftlerin ilk adımında bayanlara hediye edilen çok özel ve anlamlı bir hediyedir. Genel olarak bakıldığında tek günümüzde tektaş yüzük bayanlara evlilik teklifi ederken kullanılır ve son zamanlarda sözlenen çiftler
söz yüzükleri yerine tektaş tercih eder. Çok daha modern modelleri olan tektaş yüzüklerin anlamından bahsetmek gerekir ise;
Aşkın, bağlılığın simgesi olan evlilik tekliflerinde tektaş
bayan yüzük hediye etme geleneği, on beşinci yüzyılda yaşanmış olan bir aşk hikayesinden günümüze kadar gelmektedir. Söz konusu olan tektaş yüzükte tarihteki ilk ünlü evlilik yüzüğü olarak kayıtlarda yerini alıyor.
Tektaş yüzükler kategorisi oldukça genişlemektedir. Öncelikle standartlıktan çıkarak 4 tırnaklı tektaş yerine 3 tırnaklı tektaş ya da 6 tırnaklı tektaşlar bulunmaktadır. Tırnakları kalpli olan tektaşlarda mevcuttur. Tabi ki diğer kalpli modellerdeki tektaşları da tercih edebilirsiniz.
Öncelerden bu zamana standart 4 tırnaklı tektaşlar gelmiş olsa da geçtiğimiz yıllarda bu standartlığın dışına çıkılmıştır. 925 ayar gümüş alacağınız tektaşlar isteğiniz üzere sizlere gümüş üzeri rose kaplama ya da gümüş üzeri sarı altın kaplama olarak da gönderilebilir ve bu işlem için sizlerden ek ücret talep edilmez. Ücretsiz kargo ve oldukça uygun fiyatlı tektaşlar için güvenilir alışverişin tek adresi yüzük sitesi` nde keyifli alışverişler yapabilirsiniz.
Yüzüğün hediye edeceğiniz kişiye şık bir kutu ile direk ulaşmasını istiyorsanız bu sitemizde mümkündür. İsteğiniz üzere ürün adrese kutu ve dilerseniz istediğiniz not yazılarak hediye edeceğiniz kişiye kargo ile ulaşır.Tektaş Yüzük Fiyatları Altın

Site de altın tek taş yüzük satılmamaktadır. Sitede ki bayan tek taşlar 925 ayar gümüştür. Tek taş yüzük fiyatları modelden modele değişkenlik gösterir.


Tektaş Karat Nedir

Öncelikle bu sitede bulunan tektaş yüzüklerde pırlanta kullanılmaz. Birebir benzeri doğal taş olan beyaz zirkon kullanılır. Pırlanta tektaş fiyatları 1.000 TL den başlar. Oysa sitemizde 40 TL ortalama gümüş tektaşların satışı yapılmakta. Bir tektaşın ağırlığı ne kadar fazla ise değeri o kadar artmaktadır. Değerli taşlar çok hassas terazilerde tartılır ve ağırlıkları karat cinsinde belirlenir. Pırlanta tektaşlarda ise gram cinsinden ölçüm yapılmamaktadır. Pırlanta tektaşların ağırlık birimi karattır ile adlırılır. 1 karatın altında olan ağırlıklar santim cinsi ile ifade edilmektedir ve yine 1 karatın üzerinde ve buçuklu ağırlıklarda da santim ifadesi kullanılır. 1 karat 30 santim gibi ifade edilir. Karat gram cinsinden ifade edilirse karat gramın beşte biri oranındaki ölçüdedir. Pırlanta doğada genellikle çok küçük olarak çıkmaktadır. Bundan dolayı yüksek karata sahip pırlantalar nadir olarak bulunduğundan daha değerlidir. Pırlanta en hassas şekilde tartılan taştır. Hesaplaması yapılı