Toplam 1 Taşsız Yüzükler 1. Sayfa

Taşsız Yüzükler

Sıralama:

Taşsız 925 ayar gümüş ve çelik erkek ve bayan yüzük modelleri, fiyatları. Diğer yüzük çeşitleri için lütfen üstteki menüden yüzük modellerini linkini tıklayın.

 • EN ÇOK
  SATAN
  %39 Taşsız Erkek Yüzük

  Taşsız Erkek Yüzük

  Tamamı 925 ayar gümüşten üretilmiş yüzükte taş kullanılmamıştır.

  140,00 TL

  85,00 TLSponsorlu Bağlantılar


Taşsız yüzükler için içerik;

Taşlı Yüzük Bayan    Taşlı Yüzük Erkek

Taşsız yüzükler son zamanlarda kullanılan bay ve bayan modellerin başında gelir. Bir kaç zamandır erkek yüzük modellerinde taş kullanılmaya başlasa da çoğunluk taşsız yüzüklerdir. Bayan yüzük modellerinde ise taşsız modeller oldukça azdır. Taşlı yüzük modelleri yerine taş varmış gibi parıldayan taşsız oyuntular yer almıştır. Taş kullanılmayan yüzüklerde taş yerine genelde simgeler, kabartmalar ve oyuntular kullanılır.

Çift yüzüklerinde ise bayan modelinde taş, erkek modelinde ise taş kullanılmaz. Yüzük siparişi verirken ölçünüzün net olduğundan emin olmalısınız. Taşlı ya da taşsız yüzük modellerinde ölçü değişmez. Yüzük ölçünüz ne ise taşlı ya da taşsız yüzükte de o ölçüyü vermelisiniz. Yüzüklerde verdiğiniz ölçüye göre yüzüğünüzün ağırlığının da değiştiğini görebilirsiniz. Taşlı yüzüklerde olduğu gibi Taşsız yüzük modellerinde de 6 ay bakım garantisi mevcuttur. Bize bağlı herhangi bir sorun ile karşılaştığınız da tamiri için bize gönderebilirsiniz. Taşsız yüzük modellerinin bakımı ve temizliği daha kolaydır.

Taşsız yüzük modellerinde kolaylıkla siparişte bulunabilirsiniz. Site üzerinden ya da telefon numaralarımız üzerinden online olarak sipariş verebileceğiniz yüzük siparişinizde kapıda ödeme, eft-havale ile ödeme, kredi kartı ile ödeme gibi ödemelerden birini tercih edebilirsiniz. Genelde erkek yüzük modellerini taşsız görmemiz ile bir süredir taşsız yüzük modası bayan yüzük modellerinde de yerini almaya başlamıştır.

Taşsız yüzük modellerinde geometrik desenler, işlemeler bulunmaktadır. Onun haricinde ise senelerdir evlilik alyanslarında sadelik söz konusudur. Üzerinde desen, taş, model olmayan sade evlilik yüzükleri ön plandadır. En önemli yüzüklerden biri olan evlilik yüzüklerinde sadelik ön plandadır. Çoğu alyans modelleri de taşlı tasarımlardan oldukça uzaktadır.