Toplam 151 Erkek Yüzükleri 1. Sayfa

Erkek Yüzükleri

Sıralama:

Altın, gümüş, çelik erkek yüzük modelleri fiyatları.

 • EN ÇOK
  SATAN
  %29 Mikro Siyah Taşlı Erkek Yüzük

  Mikro Siyah Taşlı Erkek Yüzük

  Siyah Mikro Taşlı 925 ayar gümüş yüzük ortalama ağırlığı 15 gr, Üst Kasa Boyutu:2,2cmx1,7cm`dir Figür Boyutu:1,5cmx1cm`dir. (Erkek)

  120,00 TL

  85,00 TL

 • EN ÇOK
  SATAN
  %41 Gemici Çapası Erkek Yüzükleri

  Gemici Çapası Erkek Yüzükleri

  Üst kasası 2cm x 1,7cm , tamamı 925 ayar gümüş denizci yüzük modellerinden beğendiğiniz modeli sipariş notunda belirtin. (Erkek)

  145,00 TL

  85,00 TL

 • EN ÇOK
  SATAN
  %45 Çift Başlı Gümüş Erkek Yüzük

  Çift Başlı Gümüş Erkek Yüzük

  925 ayar gümüş erkek yüzük, üst kasasının eni 1 cm boyu ise 1,30 cm, ortalama ağrılığı 8 gr, üzerinde siyah oniks taşı bulunmaktadır, gümüş erkek yüzüğün yan detaylarında ise oksit karartma ile işlemeler bulunmaktadır. (Erkek)

  109,00 TL

  60,00 TL

 • EN ÇOK
  SATAN
  %26 Ayet-el Kürsi Yazılı Gümüş Erkek Yüzük

  Ayet-el Kürsi Yazılı Gümüş Erkek Yüzük

  Üst kasasında Arapça Ayet-el Kürsi yazar, erkek yüzüğün ortalama ağırlığı 18 gr , üst kasası 2,20 cm çapındadır, yüzüğün çevresinde oksit karartmalar ve rose altın kaplama yer alır. (Erkek)

  230,00 TL

  170,00 TL

 • EN ÇOK
  SATAN
  %38 Akik Taşlı Gümüş Erkek Yüzük

  Akik Taşlı Gümüş Erkek Yüzük

  Ortalama ağırlığı 13 gr, üst kasası 2 cm, iki kenarında da kabartma zülfikar kılıcı bulunur, 925 ayar gümüş, üzerinde yeşil akik taşı vardır, kenarlarında rose kaplama zülfikar kılıcı deseni mevcuttur. (Erkek)

  129,00 TL

  80,00 TL

 • EN ÇOK
  SATAN
  %44 Zirkon ve Oniks Taşlı Gümüş Erkek Yüzük

  Zirkon ve Oniks Taşlı Gümüş Erkek Yüzük

  2016 yılı yeni yüzük tasarımlarından, 925 ayar gümüş , ortalama ağırlığı 10 gr, üst kasası 1 cm x 2 cm, üzerinde siyah minik zirkon taşlar ve dikdörtgen büyük siyah oniks taşı kullanılmıştır, oksit karartmalar yer alır. (Erkek)

  159,00 TL

  89,00 TL

 • EN ÇOK
  SATAN
  %31 Allah Görür Yazılı Erkek Yüzük

  Allah Görür Yazılı Erkek Yüzük

  Üzerinde Arapça Allah Görür (Allah Yar) yazan erkek yüzüğün ortalama ağırlığı 13 gr, üst kasası 2 cm x 2 cm tamamı 925 ayar gümüştür. (Erkek)

  189,00 TL

  130,00 TL

 • EN ÇOK
  SATAN
  %32 Osmanlı Tuğralı Firuze Taşlı Erkek Yüzük

  Osmanlı Tuğralı Firuze Taşlı Erkek Yüzük

  925 ayar gümüş, erkek yüzük modeli, ortalama ağırlığı 10 gram, yüzüğün üst kasası 16 x 21 mm, firuze taşlı, Osmanlı arması , üzerinde tuğra ve Vav harfli yer alır, kabartma deseni rose kaplamadır, gümüş erkek yüzüğün her iki kenarında otantik kabartma desenler vardır. (Erkek)

  145,00 TL

  99,00 TL

 • EN ÇOK
  SATAN
  %36 Yaprak Desenli Taşlı Erkek Yüzük

  Yaprak Desenli Taşlı Erkek Yüzük

  925 ayar gümüş, erkek yüzük modeli, ortalama ağırlığı 12 gr, yan detayları yaprak desenli olup oksit karartma yapılmıştır, erkek yüzüğün eni 1. (Erkek)

  149,00 TL

  95,00 TL

 • EN ÇOK
  SATAN
  %21 Ay Yıldız Erkek Yüzük

  Ay Yıldız Erkek Yüzük

  Oksit karartmalı, kabartma ay yıldız figürlü, 925 ayar gümüş , erkek yüzük modeli, ortalama ağırlığı 13 gram, üst kasa ölçüsü 1,5 cm` dir. (Erkek)

  170,00 TL

  135,00 TL

 • EN ÇOK
  SATAN
  %29 Doğal Oniks Taşlı Erkek Yüzük

  Doğal Oniks Taşlı Erkek Yüzük

  Kenarları kalem işlemeli, 925 ayar gümüş, doğal siyah zirkon ve oniks taşlı, ortalama ağırlığı 9 gr, üst kasası 19 mm. (Erkek)

  98,00 TL

  70,00 TL

 • EN ÇOK
  SATAN
  %35 Desenli Erkek Yüzük

  Desenli Erkek Yüzük

  Mine boyalıdır, 925 ayar gümüş, ortalama ağırlığı 8 gr, üst kasa genişliği 18 mm. (Erkek)

  115,00 TL

  75,00 TL

 • EN ÇOK
  SATAN
  %39 Siyah Taşlı Erkek Yüzük

  Siyah Taşlı Erkek Yüzük

  Siyah zirkon ve oniks taşlı, ortalama ağırlığı 5 gr, üst kasa genişliği 1,7 cm. (Erkek)

  115,00 TL

  70,00 TL

 • EN ÇOK
  SATAN
  %43 Otantik Erkek Gümüş Yüzük

  Otantik Erkek Gümüş Yüzük

  Yanları kalem işi otantik desenli, 925 ayar gümüş, ortalama ağırlığı 13 gr, üst kasası 1,5 x 2 cm` dir. (Erkek)

  140,00 TL

  80,00 TL

 • EN ÇOK
  SATAN
  %39 Desenli Erkek Yüzük

  Desenli Erkek Yüzük

  Oksit kaplama grek desenli gümüş erkek yüzüğün ortalama ağırlığı 7 - 9 gr arasındadır. (Erkek)

  115,00 TL

  70,00 TL

 • EN ÇOK
  SATAN
  %42 Oniks Taşlı Yüzük Erkek

  Oniks Taşlı Yüzük Erkek

  Oniks taşıyla tasarlanmış erkek yüzüğün kenarlarında ay yıldız figürü yer alır. (Erkek)

  240,00 TL

  140,00 TL

 • EN ÇOK
  SATAN
  %46 Erkek Yüzük

  Erkek Yüzük

  Ortalama 10 gr , 925 ayar gümüş , siyah oniks taşlı, üst kasası 16 mm` dir. (Erkek)

  140,00 TL

  75,00 TL

 • EN ÇOK
  SATAN
  %32 Oniks Taşlı Erkek Yüzük

  Oniks Taşlı Erkek Yüzük

  2016 yılının en yeni modeli olan gümüş erkek yüzük siyah oniks taşı ile tasarlanmıştır. (Erkek)

  125,00 TL

  85,00 TLSponsorlu Bağlantılar


Erkek yüzük modelleri  yüzük sitesinin ana ürün grubudur.  Aynı zamanda oldukça fazla farklı model ve kasalarda erkek yüzük modelleri mevcuttur. Erkek yüzüklerinde genelde daha büyük kasalı yüzük modelleri tercih edilmektedir. Yapısı itibariyle erkekler daha geniş ve büyük kasalı yüzük modeli tercih etmektedir. Erkek yüsük siparişi sırasında, ya da erkek yüzük satın alırken yüzüğün kasa ölçülerine, taşlı ise taşın arkasının boşluk durumuna dikkat ediniz. Geniş kasalı yüzükler yerine küçük kasalı yüzük tercih edenler içinde küçük kasalı erkek yüzükleri bulunmaktadır.

Dileyenler için
Elif harfli erkek yüzük modeli, Vav harfli erkek yüzük modelleri, Osmanlı armalı erkek yüzük yüzük modelleri, Zülfikar kılıcı yüzük yüzükler, hayvan figürlü yüzükler, mine boyalı, gemi çapalı erkek yüzükleri ve daha bir çok modelden oluşan erkek yüzük modelleri tercih edilmektedir. Sıklıkla tercih edilenler ise Elif ve Vav harfli yüzükler ve Osmanlı tuğralı yüzüklerdir. 170` i aşkın erkek yüzükleri arasında en çok satan yüzük modelleri de belirtilmiştir. İndirimli yüzüklerden oldukça ucuz fiyatlı yüzüklere kadar tüm ürünler 925 ayar gümüştür. 925 ayar gümüş sertifikalı olan erkek yüzüklerinde genel olarak akik taşı, zirkon taşı, oniks taşı, zümrüt taşı ve şimdilerde firuze taşı çok kullanılmaktadır.

Uzun zamanlardır akik taşı, oniks taşı ve zirkon taşı kullanılıyor olsa da bir kaç zamandır firuze taşlı erkek yüzüklerde oldukça en üst sıralarda yerini almaktadır. Erkek yüzükleri her zevke ve her istenilen figüre göre sitemizde mevcuttur. Erkek yüzük modellerini isteğiniz üzere serçe parmağınızda, yüzük parmağınızda, baş parmağınızda ya da hangi parmağınıza yakıştırıyorsanız orada kullanabilirsiniz. Bunun için yüzüklerinde kasa büyüklüklerine dikkat etmelisiniz. Yüzüklerin özellikleri kısmında yazan kasa ölçüleri kullanacağınız parmağınızda nasıl durduğu açısından önemlidir. Bunun dışında erkek yüzük alırken nelere dikkat edilmeli konusunda en başta gelen kriterlerden biri yüzük ölçünüzün net olması ve kasa boyutlarına dikkat etmenizdir.

Erkek yüzük ölçünüzü bir gümüşçüden öğrenebilirsiniz. Erkek yüzüklerinde genelde düz ve büyük taşlı yüzükler kullanılsa da küçük zirkon taşlı modellerde kullanılmaktadır. Erkek yüzükler bir kaç zamandır baş parmakta da kullanılmaya başlamıştır. Erkek yüzüklerinde kasa boyutları çok büyük ya da çok küçük şekilde değildir. Yüzük kasaları en ideal ölçülerde yapılmıştır. Erkek yüzüklerinde beyaz altın tercih edilse de erkekler için en ideal yüzükler 925 ayar gümüş yüzüklerdir. Erkekler için İslam dininde gümüş yüzük takmak caiz görülmüştür. Dilerseniz çelik erkek yüzük modellerini de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Erkek yüzüklerindeki figürler genelde sarı altın kaplama ya da gümüş üzeri rose kaplamalı şekilde kullanılmıştır. Sitemizdeki bazı ürünler özel yapımdır ve bu yüzden bazı erkek yüzük modellerinin 2 ya da 3 gün yapım aşaması olmaktadır. Oldukça uygun ve ucuz fiyatları ile satın alabileceğiniz erkek yüzükleri kolayca sipariş oluşturup, satın alabilirsiniz. Genelde diesel gibi markalarda kullanılsa da öne çıkan erkek yüzük modellerinde Zülfikar, Osmanlı armaları ve tuğraları yer almıştır. Yüzük boyutları ve numaraları olarak da bilinen erkek yüzük ölçüleri parmaktan parmağa değişiklik gösterir. Genç erkeklerinde kullanabileceği tarzda olan yüzüklerde yüzlerce çeşit ve model vardır. Erkek yüzük kutusu içerisinde gönderilir.

Erkek yüzüklerde Atatürk imzalı, ay yıldız figürlü modeller 2015 ve 2016 yıllarında en çok satılan yüzükler arasındadır. Bay yüzük modelleri fiyatları açısından oldukça uygun fiyatlıdır. Yüzük fiyatını dilerseniz kapıda ödeme yaparak da kargo personeline ödeyebilirsiniz. Yüzükler içerisine isterseniz lazer ile isimde yazılabilir. Bu şekilde olduğunda içerisine yazılacak isimden dolayı ürün kişiye özel olur ve ödemenin kredi kartı ve havale ile olması gerekir. Ürünlerde 15 gün içerisinde iade ve değişim imkanlarınızı da kullanıp Yüzük Sitesinde keyifli ve güvenilir alışveriş yapabilirsiniz.