Toplam 154 Erkek Yüzükleri 1. Sayfa

Erkek Yüzükleri

Sıralama:

Altın, gümüş, çelik erkek yüzük modelleri fiyatları.

  • EN ÇOK
    SATAN
    %45 Çift Başlı Gümüş Erkek Yüzük

    Çift Başlı Gümüş Erkek Yüzük

    925 ayar gümüş erkek yüzük, üst kasasının eni 1 cm boyu ise 1,30 cm, ortalama ağrılığı 8 gr, üzerinde siyah oniks taşı bulunmaktadır, gümüş erkek yüzüğün yan detaylarında ise oksit karartma ile işlemeler bulunmaktadır. (Erkek)

    109,00 TL

    60,00 TL

  • EN ÇOK
    SATAN
    %26 Ayet-el Kürsi Yazılı Gümüş Erkek Yüzük

    Ayet-el Kürsi Yazılı Gümüş Erkek Yüzük

    Üst kasasında Arapça Ayet-el Kürsi yazar, erkek yüzüğün ortalama ağırlığı 18 gr , üst kasası 2,20 cm çapındadır, yüzüğün çevresinde oksit karartmalar ve rose altın kaplama yer alır. (Erkek)

    230,00 TL

    170,00 TL

  • EN ÇOK
    SATAN
    %38 Akik Taşlı Gümüş Erkek Yüzük

    Akik Taşlı Gümüş Erkek Yüzük

    Ortalama ağırlığı 13 gr, üst kasası 2 cm, iki kenarında da kabartma zülfikar kılıcı bulunur, 925 ayar gümüş, üzerinde yeşil akik taşı vardır, kenarlarında rose kaplama zülfikar kılıcı deseni mevcuttur. (Erkek)

    129,00 TL

    80,00 TL

  • EN ÇOK
    SATAN
    %44 Zirkon ve Oniks Taşlı Gümüş Erkek Yüzük

    Zirkon ve Oniks Taşlı Gümüş Erkek Yüzük

    2016 yılı yeni yüzük tasarımlarından, 925 ayar gümüş , ortalama ağırlığı 10 gr, üst kasası 1 cm x 2 cm, üzerinde siyah minik zirkon taşlar ve dikdörtgen büyük siyah oniks taşı kullanılmıştır, oksit karartmalar yer alır. (Erkek)

    159,00 TL

    89,00 TL

  • %31 Allah Görür Yazılı Erkek Yüzük

    Allah Görür Yazılı Erkek Yüzük

    Üzerinde Arapça Allah Görür (Allah Yar) yazan erkek yüzüğün ortalama ağırlığı 13 gr, üst kasası 2 cm x 2 cm tamamı 925 ayar gümüştür. (Erkek)

    189,00 TL

    130,00 TL

  • EN ÇOK
    SATAN
    %32 Osmanlı Tuğralı Firuze Taşlı Erkek Yüzük

    Osmanlı Tuğralı Firuze Taşlı Erkek Yüzük

    925 ayar gümüş, erkek yüzük modeli, ortalama ağırlığı 10 gram, yüzüğün üst kasası 16 x 21 mm, firuze taşlı, Osmanlı arması , üzerinde tuğra ve Vav harfli yer alır, kabartma deseni rose kaplamadır, gümüş erkek yüzüğün her iki kenarında otantik kabartma desenler vardır. (Erkek)

    145,00 TL

    99,00 TL

  • %36 Yaprak Desenli Taşlı Erkek Yüzük

    Yaprak Desenli Taşlı Erkek Yüzük

    925 ayar gümüş, erkek yüzük modeli, ortalama ağırlığı 12 gr, yan detayları yaprak desenli olup oksit karartma yapılmıştır, erkek yüzüğün eni 1. (Erkek)

    149,00 TL

    95,00 TL

  • EN ÇOK
    SATAN
    %33 Yeşil Akik Erkek Yüzük Aslanlı

    Yeşil Akik Erkek Yüzük Aslanlı

    925 ayar gümüş, erkek yüzük modeli, üzeri yeşil akik taşlı, üst kasası 20mm x 13mm , yanları kabartmalı yeleli aslan figürlü, okisit karatmalı, hayvan temalı, adetle satılır, ortalama ağırlığı 13 gram. (Erkek)

    120,00 TL

    80,00 TL

  • EN ÇOK
    SATAN
    %21 Ay Yıldız Erkek Yüzük

    Ay Yıldız Erkek Yüzük

    Oksit karartmalı, kabartma ay yıldız figürlü, 925 ayar gümüş , erkek yüzük modeli, ortalama ağırlığı 13 gram, üst kasa ölçüsü 1,5 cm` dir. (Erkek)

    170,00 TL

    135,00 TL

  • EN ÇOK
    SATAN
    %29 Doğal Oniks Taşlı Erkek Yüzük

    Doğal Oniks Taşlı Erkek Yüzük

    Kenarları kalem işlemeli, 925 ayar gümüş, doğal siyah zirkon ve oniks taşlı, ortalama ağırlığı 9 gr, üst kasası 19 mm. (Erkek)

    98,00 TL

    70,00 TL

  • %35 Desenli Erkek Yüzük

    Desenli Erkek Yüzük

    Mine boyalıdır, 925 ayar gümüş, ortalama ağırlığı 8 gr, üst kasa genişliği 18 mm. (Erkek)

    115,00 TL

    75,00 TL

  • EN ÇOK
    SATAN
    %39 Siyah Taşlı Erkek Yüzük

    Siyah Taşlı Erkek Yüzük

    Siyah zirkon ve oniks taşlı, ortalama ağırlığı 5 gr, üst kasa genişliği 1,7 cm. (Erkek)

    115,00 TL

    70,00 TL

  • EN ÇOK
    SATAN
    %43 Otantik Erkek Gümüş Yüzük

    Otantik Erkek Gümüş Yüzük

    Yanları kalem işi otantik desenli, 925 ayar gümüş, ortalama ağırlığı 13 gr, üst kasası 1,5 x 2 cm` dir. (Erkek)

    140,00 TL

    80,00 TL

  • EN ÇOK
    SATAN
    %39 Desenli Erkek Yüzük

    Desenli Erkek Yüzük

    Oksit kaplama grek desenli gümüş erkek yüzüğün ortalama ağırlığı 7 - 9 gr arasındadır. (Erkek)

    115,00 TL

    70,00 TL

  • %42 Oniks Taşlı Yüzük Erkek

    Oniks Taşlı Yüzük Erkek

    Oniks taşıyla tasarlanmış erkek yüzüğün kenarlarında ay yıldız figürü yer alır. (Erkek)

    240,00 TL

    140,00 TL

  • EN ÇOK
    SATAN
    %42 Vav Erkek Yüzük

    Vav Erkek Yüzük

    Mavi mineli 925 ayar gümüş erkek yüzükte vav harfi bulunur. (Erkek)

    240,00 TL

    139,00 TL

  • EN ÇOK
    SATAN
    %46 Erkek Yüzük

    Erkek Yüzük

    Ortalama 10 gr , 925 ayar gümüş , siyah oniks taşlı, üst kasası 16 mm` dir. (Erkek)

    140,00 TL

    75,00 TL

  • EN ÇOK
    SATAN
    %32 Oniks Taşlı Erkek Yüzük

    Oniks Taşlı Erkek Yüzük

    2016 yılının en yeni modeli olan gümüş erkek yüzük siyah oniks taşı ile tasarlanmıştır. (Erkek)

    125,00 TL

    85,00 TL

  • EN ÇOK
    SATAN
    %35 Teşkilat-ı Mahsusa Yüzük Erkek

    Teşkilat-ı Mahsusa Yüzük Erkek

    925 ayar gümüş erkek yüzüğün her iki kenarında rosa kaplama kabartma Teşkilat-ı Mahsusa figürü yer alır. (Erkek)

    245,00 TL

    159,00 TL

  • EN ÇOK
    SATAN
    %48 Zülfikar Kılıcı Erkek Yüzük

    Zülfikar Kılıcı Erkek Yüzük

    Ortalama 7 ve 9 gram ağırlığında olan tamamı 925 ayar gümüş erkek yüzük, firuze taşları ile tasarlanmıştır. (Erkek)

    140,00 TL

    73,00 TL

  • EN ÇOK
    SATAN
    %26 Elif Harfli Gümüş Erkek Yüzük

    Elif Harfli Gümüş Erkek Yüzük

    Kenarlarında arapça harflerin yer aldığı 925 ayar gümüş erkek yüzüğün üst kasasında siyah zirkon taşları arasında kabartma rose kaplama elif harfi bulunur. (Erkek)

    140,00 TL

    104,00 TLSponsorlu Bağlantılar


Erkek yüzük modelleri  yüzük sitesinin ana ürün grubudur.  Aynı zamanda oldukça fazla farklı model ve kasalarda erkek yüzük modelleri mevcuttur. Erkek yüzüklerinde genelde daha büyük kasalı yüzük modelleri tercih edilmektedir. Yapısı itibariyle erkekler daha geniş ve büyük kasalı yüzük modeli tercih etmektedir. Erkek yüsük siparişi sırasında, ya da erkek yüzük satın alırken yüzüğün kasa ölçülerine, taşlı ise taşın arkasının boşluk durumuna dikkat ediniz. Geniş kasalı yüzükler yerine küçük kasalı yüzük tercih edenler içinde küçük kasalı erkek yüzükleri bulunmaktadır.

Dileyenler için
Elif harfli erkek yüzük modeli, Vav harfli erkek yüzük modelleri, Osmanlı armalı erkek yüzük yüzük modelleri, Zülfikar kılıcı yüzük yüzükler, hayvan figürlü yüzükler, mine boyalı, gemi çapalı erkek yüzükleri ve daha bir çok modelden oluşan erkek yüzük modelleri tercih edilmektedir. Sıklıkla tercih edilenler ise Elif ve Vav harfli yüzükler ve Osmanlı tuğralı yüzüklerdir. 170` i aşkın erkek yüzükleri arasında en çok satan yüzük modelleri de belirtilmiştir. İndirimli yüzüklerden oldukça ucuz fiyatlı yüzüklere kadar tüm ürünler 925 ayar gümüştür. 925 ayar gümüş sertifikalı olan erkek yüzüklerinde genel olarak akik taşı, zirkon taşı, oniks taşı, zümrüt taşı ve şimdilerde firuze taşı çok kullanılmaktadır.

Uzun zamanlardır akik taşı, oniks taşı ve zirkon taşı kullanılıyor olsa da bir kaç zamandır firuze taşlı erkek yüzüklerde oldukça en üst sıralarda yerini almaktadır. Erkek yüzükleri her zevke ve her istenilen figüre göre sitemizde mevcuttur. Erkek yüzük modellerini isteğiniz üzere serçe parmağınızda, yüzük parmağınızda, baş parmağınızda ya da hangi parmağınıza yakıştırıyorsanız orada kullanabilirsiniz. Bunun için yüzüklerinde kasa büyüklüklerine dikkat etmelisiniz. Yüzüklerin özellikleri kısmında yazan kasa ölçüleri kullanacağınız parmağınızda nasıl durduğu açısından önemlidir. Bunun dışında erkek yüzük alırken nelere dikkat edilmeli konusunda en başta gelen kriterlerden biri yüzük ölçünüzün net olması ve kasa boyutlarına dikkat etmenizdir.

Erkek yüzük ölçünüzü bir gümüşçüden öğrenebilirsiniz. Erkek yüzüklerinde genelde düz ve büyük taşlı yüzükler kullanılsa da küçük zirkon taşlı modellerde kullanılmaktadır. Erkek yüzükler bir kaç zamandır baş parmakta da kullanılmaya başlamıştır. Erkek yüzüklerinde kasa boyutları çok büyük ya da çok küçük şekilde değildir. Yüzük kasaları en ideal ölçülerde yapılmıştır. Erkek yüzüklerinde beyaz altın tercih edilse de erkekler için en ideal yüzükler 925 ayar gümüş yüzüklerdir. Erkekler için İslam dininde gümüş yüzük takmak caiz görülmüştür. Dilerseniz çelik erkek yüzük modellerini de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Erkek yüzüklerindeki figürler genelde sarı altın kaplama ya da gümüş üzeri rose kaplamalı şekilde kullanılmıştır. Sitemizdeki bazı ürünler özel yapımdır ve bu yüzden bazı erkek yüzük modellerinin 2 ya da 3 gün yapım aşaması olmaktadır. Oldukça uygun ve ucuz fiyatları ile satın alabileceğiniz erkek yüzükleri kolayca sipariş oluşturup, satın alabilirsiniz. Genelde diesel gibi markalarda kullanılsa da öne çıkan erkek yüzük modellerinde Zülfikar, Osmanlı armaları ve tuğraları yer almıştır. Yüzük boyutları ve numaraları olarak da bilinen erkek yüzük ölçüleri parmaktan parmağa değişiklik gösterir. Genç erkeklerinde kullanabileceği tarzda olan yüzüklerde yüzlerce çeşit ve model vardır. Erkek yüzük kutusu içerisinde gönderilir.

Erkek yüzüklerde Atatürk imzalı, ay yıldız figürlü modeller 2015 ve 2016 yıllarında en çok satılan yüzükler arasındadır. Bay yüzük modelleri fiyatları açısından oldukça uygun fiyatlıdır. Yüzük fiyatını dilerseniz kapıda ödeme yaparak da kargo personeline ödeyebilirsiniz. Yüzükler içerisine isterseniz lazer ile isimde yazılabilir. Bu şekilde olduğunda içerisine yazılacak isimden dolayı ürün kişiye özel olur ve ödemenin kredi kartı ve havale ile olması gerekir. Ürünlerde 15 gün içerisinde iade ve değişim imkanlarınızı da kullanıp Yüzük Sitesinde keyifli ve güvenilir alışveriş yapabilirsiniz.