Toplam 7 Dizi Yüzükleri 1. Sayfa

Dizi Yüzükleri

Sıralama:

 • EN ÇOK
  SATAN
  %41 IYI Kayı Boyu Dizi Yüzüğü

  IYI Kayı Boyu Dizi Yüzüğü

  Diriliş Dizisi Kayı Boyu simgeli 925 ayar gümüş yüzük ortalama ağırlığı 15 gr, Üst Kasa Boyutu:2,2cmx1,7cm`dir Figür Boyutu:1,5cmx1cm`dir.

  145,00 TL

  85,00 TL

 • EN ÇOK
  SATAN
  %18 Diriliş Dizisi Kayı Boyu Yüzük

  Diriliş Dizisi Kayı Boyu Yüzük

  Diriliş Dizisi Kayı Boyu simgeli 925 ayar gümüş yüzük ortalama ağırlığı 15 gr, üst kasa genişliği 18 mm` dir.

  140,00 TL

  115,00 TL

 • EN ÇOK
  SATAN
  %33 Gümüş Dizi Yüzükleri

  Gümüş Dizi Yüzükleri

  Kara para aşk dizisinde kullanılan 925 ayar gümüş bayan yüzükler büyük ve küçük olmak üzere çift satılmakta.

  168,00 TL

  112,90 TLSponsorlu Bağlantılar


Dizi yüzükleri; dizilerdeki baş rol oyuncularının dizi içinde kullandıkları yüzüklerdir. Bazen birebir aynısı olan dizi yüzükleri bazen de sadece dizideki bir amblemin kullanılması sonucu olabilir. Dizi takıları genelde popüler dizilerde baş rolde oynayan oyuncuların üzerinde görülen takılardır. Bu tip takılar genelde aslında çok değerli olmaz. Dizinin sevenleri ve hayranları da bu takıları kullanmaktan çekinmezler.
Revaçta, reyting sıralaması yüksek, trend, en çok izlenen dizilere bakmak gerekir ise; hemen hemen çok izlenen dizilerde kullanılan ve ekranlarda gösterilen takılardır. Dizi yüklerinin genelde birebir aynısının 925 ayar gümüşü ya da dizideki bir sembol kullanılarak 925 ayar gümüşü yapılır. Dizilerde genelde yüzükler ve kolyeler ön planda olmaktadır.
Biraz daha açıklık getirmek gerekir ise son zamanlarda Diriliş dizisindeki oyuncuların dizi içerisinde kullandıkları yüzük modelleri oldukça ilgi çekiyor. Dizilerde kullanılan yüzüklerin görünüşünün bire bir aynısı ya da kullanılan semboller kullanılarak farklı
erkek yüzük modelleri ve bayan yüzük modelleri yapılamaktadır. Dizi yüzükleri bayan yüzükler üzerinde de oldukça farklı modellerde dizayn edilmiştir. Satın aldığınız dizi yüzüklerini kullanması oldukça basittir. 925 ayar gümüş olan yüzükleri parlatması bir gümüşçüde ya da evde kendi imkanlarınız ile olabilir. Yüzüklerin çoğu gümüş üzeri sarı altın kaplama da olabilir. Altın kaplama şeklinde oldukça dikkat çeken dizi yüzükleri vardır.
Yüzük siparişinizi oluştururken
bayan yüzük ölçüsü ya da bay yüzük ölçüsü olsa da oldukça önemlidir. Yüzük ölçünüzün net olmaması durumunda satın aldığınız yüzük parmağınıza olmayabilir. Yüzük boyutları, bedenleri ya da numaraları olarak da bilinen yüzük ölçüsü her parmaktan parmağa değişkenlik gösterebilir. Yüzük siparişi verirken bazı soru işaretleri aklınızda kalsa da yüzük ölçüsü nasıl hesaplanır konusunda sizlere yüzük ölçüm tabloları ve herhangi bir gümüşçü dükkanı da yardımcı olabilir. Ortalama bayan yüzük ölçüleri 9 ile 20 arasındadır. Bazı yüzük modellerine göre bu ölçüler değişebilir. Ortalama erkek yüzük ölçüleri ise 10 ile 30 arasında olabilir.
Yüzük ölçüsü konusunda ise yüzük küçültme, daraltma ya da büyütme işlemi yapılabilmektedir. Bilinen yüzük modelleri dizi yüzükleri ve sinema filmleri ile uyuşmuştur. Dizilerde kullanılan yüzüklerin büyük bir çoğunluğu hatta nerede ise hemen hemen hepsi 925 ayar gümüş üzerinden yapılmıştır. Dizi yüzükleri modelleri ve fiyatlarını ise sitemizden de inceleyebilirsiniz.  Genelde sevilen dizi ve başrol dizi oyuncularının kullandıkları takılara oldukça önem verilmektedir. 925 ayar gümüş yüzük olması ile de bu yüzükler uzun zamanlar boyunca sağlıkla ve güvenle takabileceğiniz yüzükler olabilir.  Dizilerde kullanılan yüzüklerin gümüş olması pahalı olması demek değildir. Gümüş dizi yüzükleri oldukça ucuz ve indirimli fiyatlar ile satıştadır. Ucuz fiyatlar ile satılan dizi yüzüğü modellerinde kapıda ödeme ve iade, değişim mevcuttur. Güvenli bir şekilde alışveriş yapabileceğiniz
Yüzük Sitesi
` nde dilediğiniz modeldeki yüzükleri inceleyip, siparişte bulunabilirsiniz.

Atv, Star, Show, Fox, Tv8, Kanal D, Trt, gibi kanallarda 2015, 2016, 2017, 2018, 2019  yılında en çok izlenen diziler şunlardır; Aşk yeniden, Kösem Sultan, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kırgın Çiçekler, Diriliş Ertuğrul, Karagül, Kiralık Aşk, Deli Ormanlı, Kurtlar Vadisi, Kehribar, Kördüğüm, Poyraz Karayel, Kardeşim Benim gibi sinema filmleri ve tv dizilerinde kullanılan yüzükler bir kaç yıldır en çok rehabet gören dizi yüzükleridir.Diriliş Dizisi Yüzükleri

TRT de yayınlanan Diriliş dizisi ile Anadolu Selçuklu Devletinin son dönemleri ve osmanlı Devletinin kurucusu Osman Gazinin babası Ertuğrulun ilk dönemleri tekrar gündeme geldi. Bu dönemi simgeleyen çift başlı kartal ve kayı boyu simegesi IYI şeklindeki yüzük ve takılar hemen her firmanın katologlarına girdi. O dönemin en çok kullanılan figürlerinin yanısıra ok atarken baş parmağı koruyan okçu yüzükleri de revaçta.